Şikayet.com

EĞİTİM ŞİKAYETİM VAR EĞİTİM ŞİKAYET, EĞİTİM ŞİKAYETLERİ
Son Yorumlar

Şükrü Çavuş Sait Eroğlu İlköğretim Okulu Bahçesi Otopark Mı

Temmuz 07, 2016
|
Kategori: İlkokullar
Merhaba, Mudanya sukru cavus sait eroglu ilkogretim okulu bahcesini cocuklarin oynamasi icin acmiyorlar, ozel ucretli otapark icin kullaniyorlar. Çocuklar dikenli sivri teller, demirlerden atliyorlar, gerekli uyarinin yapilmasini rica ediyorum.

FATİH Projesi tabletleri dağıtıma hazır

Eylül 13, 2013
|
Kategori: MEB Şikayet
11 Milyon Tablet Dağıtıma Hazır; Milli Eğitim Bakanlığı, 2010 yılı kasım ayında başlayan ‘FATİH Projesi’ kapsamında bugüne kadar öğretmen ve öğrencilere 62 bin 800 adet tablet dağıttı. Bakanlık, bu yıl 81 ilde 10 milyon 600 bin tablet bil..

Milli Eğitim Şikayet Hattı ve Şikayetler

Haziran 05, 2013
|
Kategori: MEB Şikayet
Milli Eğitim Şikayet Hattı ve Şikayetler Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 1 Mart 2012 tarihinde başlatılan ve bakanlığa iletilmek üzere her türlü dilek, temenni, görüş, şikayet ve ihbar konuları için açılan Alo 147 Hattının toplum tarafından yanlış ..

4+4+4 Eğitim Sistemi

Haziran 01, 2013
|
Kategori: MEB Şikayet
4+4+4 Eğitim Sistemi Günümüzde, okul öncesinden üniversiteye kadar onyedi milyondan fazla çocuk ve gencimiz eğitim kapsamına girmekte bunun da büyük çoğunluğunu, ilköğretim çağında olan çocuklarımız oluşturmaktadır.  Eğitim konusu aylarca, yıllarca ü..

Meb şikayetleri ve Soruşturmalar

Mayıs 27, 2013
|
Kategori: MEB Şikayet
Meb şikayetleri ve Soruşturmalar Eğer modern ve her yönüyle gelişmiş bir toplumda yaşamak istiyorsak eğitimle ilgili problemlere öncelik tanıyarak çözmemiz gereklidir. Çünkü eğitim her şeyin başı ve insan oğlunun olmazsa olmazları arasındadır. Herkes..

Alo 147 meb şikayet hattına gelen şikayetler

Mayıs 25, 2013
|
Kategori: MEB Şikayet
MEB ŞİKAYET Alo 147 meb şikayet hattının hizmete girmesiyle birlikte milyonlarca kişinin hizmet aldığı ve hizmet verdiği eğitim sektöründe artık herkes birbirini belgesiz, şahitsiz şikayet eder hale gelmiştir. Veliler ve öğrenciler öğretmenleri, öğre..

Milli Eğitim Şikayet Hattı, Alo 147

Mayıs 21, 2013
|
Kategori: MEB Şikayet
Milli Eğitim Şikayet Hattı, Alo 147 Milli Eğitimle alakalı her türlü şikayetlerinizde meb şikayet alo147 ihbar hattını arayabilirsiniz. Bu ihbar hattı şikayetlerin yanında eğitimle ilgili herhangi bir konuda bilgi almak görüş ve öneri bildirmek amacı..
222